Sunday, December 27, 2009

True Yogi, Państwowa judo odtwarzacz Banwari Lal Yogi mówi Ajay Singh.

Online Fitness Logo

Judo 6, originally uploaded by n8xd.

Wal-Mart.com USA, LLC

ArabicChinese (Simplified)Chinese (Traditional)DeutchEspanolFrenchItalianJapaneseKoreanPortugueseRussian

On nawet nie słyszał o Judo, póki nie ukończyły 16 roku. Poznaj Banwari Lal Yogi, złoty medalista w Inter College Judo Championship 2008. Wiedział, trochę o sporcie do jego instrukcji zaleca jego nazwisko do reprezentowania swojej szkoły w mistrzostwach szkoły powiatowej.

"Poinformowano mnie, że jest ono podobne wrestling," mówi Yogi, który należy do małej wioski Dabla Buzurga dzielnicy Jaipur. Ze względu na swoje chude fizycznej budowy, Yogi bałem się do udziału w konkursie w szkole. Jednak z powodu wiary, które jego przewodnik nie mógł wycofać swoje nazwisko z listy wybranych graczy. I to okazało się punktem zwrotnym w jego życiu.

Brak odpowiedniej infrastruktury szkoleniem było żadnych przeszkód do Yogi kiedy zaczął praktykę w turnieju. Powołując się na dzień, mówi, "Nie było materace w wiosce z praktyką, więc zrobiłem akhada w naszej szkole, gdzie wykorzystywane do wykonywania zawodu przez dwie godziny każdego dnia."

W procesie, on self-odkrył swoje umiejętności w zakresie sportu i nauczył go. Yogi przyszedł do Jaipur do udziału w mistrzostwach powiatu szkół judo w 2002 roku. To był pierwszy raz, że był zwiedzanie miasta i był nerwowy.

On jednak nadal koncentruje się na zadaniu i nie pozwól nerwowość lepiej od niego. Jego wytrwałość zaowocowały i zdobył pierwszy złoty medal w turnieju jego debiut swojej szkoły. "Byłem bardzo zdenerwowany przed turniejem, ale każda wygrana w eliminacjach dał mi zaufanie i wreszcie I zdobył złoty medal, powiedział Yogi.

Po zwycięstwie w turnieju rejonowego, został wybrany na mistrzostwa judo w stanie stwierdzić Nathdwara samego roku. Yogi był szczęśliwy być wybrany do spełnienia i uczestniczyło siedem dni podstawowego obóz treningowy przed turniejem. Chociaż nie można wykonać w turnieju państwa, nie pozwalają mu wpłynąć na jego morale. Yogi nadal praktyką w swojej wiosce.

W 2003 i 2004 roku ponownie uczestniczył w mistrzostwach powiatu szkół judo, ale znowu wrócił z pustymi rękami. Porażka uczyniła go zrealizować znaczenie dobrym trenerem. Yogi miała pozwolenie od ojca i wszedł do Jaipur dołączyć Sawai stadion Man Singha w 2005 roku. Zaczął coachingu w Mahipal Garewal.

Przez następne dwa lata, Yogi dojeżdżał 60 kilometrów codziennie do praktyki. Ciężka praca i wyniki wykazały w 2005 Junior państwa MISTRZOSTWA odbędzie się w Kota, Yogi był powrót do góry swoje sposoby wygraną i zdobyła złoty medal. Samym roku zdobył także brązowy medal na mistrzostwach odbędzie się w innym Churu.

Jego saga sukces kontynuowane w 2006 r., jak również i Yogi zdobył złoty medal w Państwowej Junior MISTRZOSTWA. Jego stałej wydajności przyniosły mu szansę na reprezentowanie Rajasthan w Junior National MISTRZOSTWA odbędzie się w Chennai (dotarł do półfinału). "To był jeden z najbardziej rozczarowujące chwile w moim życiu. Brakowało mi szansę wygrać brązowy medal dla państwa", powiedział Yogi.

Jednak Yogi otrzymał kolejną szansę to zrobić i zdobył brązowy medal na Rajasthan na Puchar Federacji Judo 2007. Zdobył srebrny medal na Rajasthan College w inter-turniej uczelni i także innymi mistrz kolegium w 2008 roku.

Dzisiaj Yogi jest posiadaczem czarnego pasa mistrza judo. Marzy o otwarciu Akademii Judo w swojej wiosce. "Dzieci w małych miejscowościach mają wiele talentów, jeżeli mogą być schludny z odpowiednich wytycznych," mówi.

Yogi daje kredyt sukcesu ojcu Kalayan Mal Yogi. "Mój ojciec jest rolnikiem i Judo było coś nowego dla niego. Jeszcze nigdy nie zniechęciły mnie do podjęcia sportu i wspierali mnie przez wszystkich", powiedział.

Yogi nadal praktyka Sawai Singh stadion Man, aby dodać więcej medali do swojej kici.

Copyright 2009 DNA Media, dystrybuowane przez Contify.com

Źródło Odniesienie
"Prawdziwe Yogi, Państwowa judo odtwarzacz Banwari Lal Yogi mówi Ajay Singh". DNA [Daily News & Analysis] 30 sierpnia 2009. Educator's Reference Complete. Web. 27 grudnia 2009.

*****
ArabicChinese (Simplified)Chinese (Traditional)DeutchEspanolFrenchItalianJapaneseKoreanPortugueseRussian
Personalized MY M&M'S® CandiesUnited States Judo Association - USJA (Web-Page) http://judo.member2008.googlepages.com/
(Album / Profile) hhref="http://www.facebook.com/album.php?aid=10023&id=1661531726&l=792eaa11b1">http://www.facebook.com/album.php?aid=10023&id=1661531726&l=792eaa11b1>DicksSportingGoods.comShop the Official Coca-Cola Store!href="mailto:leonard.wilson2008@hotmail.com">leonard.wilson2008@hotmail.com

No comments: