Friday, August 7, 2009

Kodokan ג 'ודו Kata הראשון בתחרות הבינלאומית ו katas

בחודש אוקטובר 2007, Kodokan גלובלי מארחת את הטופס הראשון של Kodokan ג 'ודו (katas) התחרות התקיימה בטוקיו. מסמך זה מסכם בקצרה את הרקע של התחרות, המתחרים, שהמניע של התחרות, את ההתפתחות ההיסטורית של ג 'ודו katas, וכן זכותם ללמוד את החשיבות של ג 'ודו. Kata המחקר מקורות, כולל אנשים, לשמור על שני ימי התחרות, ראיונות, וטקסט באנגלית ויפנית. ג 'ודו katas לעיתים התעלמו היבט של ג' ודו הדרכה, פיתוח, אך מעוניין קלאסיקה, חלק חשוב במחקר של ג 'ודו. שימור של הישן ביותר katas טכניקות, ג 'ודו, jujitsu, ובכלל זה הקלאסי המקורי.ג 'ודו Kata המפגש הראשון של התחרות העולמית שהתקיימה שישי ושבת, 27 ו 28 באוקטובר, בטוקיו, יפן בשנת 2007, את Kodokan, המטה של ג' ודו בעולם. איפה, ג 'ודו 78 שחקנים מ 17 מדינות שונות, המייצגים מאות שנים של ניסיון ג' ודו, נכח בפגישה. 39 צוותי בארבע צורות שונות (katas, או לפני רשמי תרגילים) לפני יישום ב חבר פאנל של מומחים על ידי 20 שופטים מ 13 מדינות שונות. זרעים של הצוותים באזור, או העמותה, או אזורי הזוכים תחרות ג 'ודו הבינלאומי של השנה החולפת של פן אמריקאי, אירופה, אפריקה ואסיה ג' ודו הפדרציה. 8 מ יפן, שניים לכל Kata התחרות, מכל רחבי יפן יפן את כל ג 'ודו הפדרציה Kata לפני 2007 תחרות ג' ודו. בתור תחרות ג 'ודו, אין אפליה של גיל ומשקל. שלא כמו תחרות ג 'ודו, ג' ודו היא לא מופרדים-Kata מין.

עם זאת, תפקידה של מה לעשות, ג 'ודו ב katas, כמו גם למה הם חשובים?

ג 'ודו הסתגלות היא יחסית טכנולוגיה מודרנית בסגנון לבחירה מתוך מסורת של תיאום jujitsu הטכנולוגי של יפן. מאז הקמתה בשנת 1882 את Kodokan, פרופ 'Jigoro קאנו, מייסד ג' ודו, טכנולוגיה את כיווני בטכנולוגיה כדי לשפר המסורתי jujitsu כמו ספורט, תחרות, והגדיר על ידי עקרונות, מודרני דרך אומנויות לחימה (ברזוויל). אמנם נבנו במקור כדי לסייע למורים בשנת בסה"כ דרך החיים, את המשך הפיתוח של ג 'ודו. כיום, ברוב המדינות, אחד הגדולים ביותר תפקיד התחרות, ג 'ודו, הרבה יותר מאשר המקורית envisaged ולפיכך, ג' ודו ג 'ודו של היום הוא שונה מזה המקורי לפני 120 שנים.

משום כך, ניתן להשלים את טופס המקור הראשון של ג 'ודו ו jujitsu היא לא כדי להגן על התחרות, אבל את הגדול katas. אולי הכי טהור בצורת Kodokan Kata התחרות במדינות ברחבי העולם מדי שנה ביפן, כולם יודעים, התחרות הינה תחרות בינלאומית קשה.


בנאום הפתיחה שלו, Yukimitsu קאנו, Kodokan ואת כל נשיא איגוד ג 'ודו ביפן, וכי נכדו של Jigoro קאנו, מייסד ג' ודו הדגיש את הצורך ללמוד את אכרות Sanda ( randori) ו Inkatha, דקדוק ולהשוות את אלמנטים של ג 'ודו. הוא רצונו של המשתתפים את האינטרס ארוך הטווח ואת מיומנויות מעשיות. הוא גם הראה כי הפיתוח של העולם המעוניינים katas ג 'ודו.ג 'ודו איות בסיסיות באמצעות טכנולוגיה מודרנית (kihon) Sanda ומעשה, וכן באופן קבוע מתחרות (shiai). למרבה הצער, לאור טיהור ג 'ודו ומסורתית, יש לעיתים קרובות את רוב קטן מעשי Daochang katas. למרות הטכנולוגיה המודרנית היא בטוחה מספיק או תחרות ג 'ודו בפועל באמצעות Sanda; jujitsu הטכנולוגיה המסורתית סיכון, וכן הסדרים לפני עדיין katas, ולא דרך randori או shiai. זאת, משום המסורתיים jujitsu שיקגו Tribune, כדי ליישם את הטכנולוגיה עדיין את ג 'ודו katas חסרים, אם לא חמור - כולל חדה לחתוך ביד ( "חותמת"); לחנוק; להם לנוח; ביקורת ראשונה על הגוף הראשון; העיניים בבוץ; stomps; בעיטה, ומועדונים, סכינים, חרב פיגועים. זה עשוי להיות גדול ג 'ודו חדשנות: jujitsu לשנות את הטכנולוגיה הסיכון כדי לאפשר את זה למקום מבטחים, בחופש האמנותי התחרותיות של מוות אחד, למעשה, את החינוך מימין, ג 'ודו הוא אחד הנתונים הסטטיסטיים על בטחון העולם פנה ספורט.בשביל לנצח, ארבעה ראשי Kodokan אפשרויות katas; Nage No Kata (לזרוק טפסים), Katame לא Kata (צורות הלחימה), Kime לא Kata (צורות של ההחלטה), וכן Ju No Kata ( צורות גמישות).Nage No Kata מוצגת לעתים קרובות בכל אחת התחרות, כי זה embodies הליבה של ג 'ודו המודרני, לזרוק את כל סוגי הטכנולוגיה. בנושא ג 'ודו מאז התואר הראשון (דן) חגורה שחורה צריך להפגין יותר ויותר עם הכישורים ואת העומק של הסרט הזה, היה מלוקט בשנת 1884. קאנו הוא הרופא הבכיר של ישו ו Tenshin זרימת jujitsu, מספק טכנית Kodokan רפרטואר של ג 'ודו.

Nage No Kata היה מאוחר יותר לשנות והרחיב, בעיקר על ידי הגדלת במהירות, ומספק פעולה מהירה של לובש בגדים מודרניים קל ג 'ודו (judogi), ולא מסורתי, הדף לוחמים משוריינים כבדים של cumbersome התנועה. פריצות למחשבים טק (uke, "rewards") לפגוע, בעלי, ו shoves, שינוי תמידי, על מנת להתאים את ההגנה לפני ההתקפה. Defender (טורי, "המקבל", "לקבל") להיפגש מאידך, מותן, רגל, הקרבה, להקריב את ההזדמנות. 15 הטכנולוגיות שהם חוזרים על סך של 30 מ ימינה ושמאלה את כל (או 30 נפל מחלוקת uke).

צוות יפני, בהעדר המנצחים Kodokan Nage Kata Kata Taikai התחרות הלאומית של כל שנה לפני 2007. יפן מכל רחבי הארץ, זכתה סדרה של תחרויות אזוריות, בביצוע ארבעה katas שונים.Kime לא Kata (צורות ההחלטה) הוא combative Kata מאז 1888. בתחילת תקופת Meiji המתאים (1868-1912) הוקמו, זה התחיל עם שמונה חמוש חמוש ואת התקפות מתוך עמדה של ישיבה (seiza), כמו גם את הפיגועים הם כדי להשתמש 12 ארגונים, fists, עץ או סכין חרב עץ (bokken). ג 'ודו Jujitsu המקורית היא בבירור על הסרט הזה, כולל שימוש מכה Torricelli, את המנעול, לחנוק, להכות וכל התוקפים.


Katame לא Kata (צורות הלחימה) מלוקט מ 1884 עד אמצע 1887 ו במידה רבה את ההשפעה של החנות החדשה Tenshin jujitsu לך. זה יכול להיות קשה מאוד עבור הדיוט, שכן לעקוב אחר פעולה להתמודד עם כל רמות: Torricelli PIN כי המנעול, לחנוק, קבועה suprine uke, ולאחר מכן לנסות מגוון יציאה.


Ju לא Kata בשנת 1887 לפיתוח, איזון וגמישות, מתחיל ג 'ודו נשים. לפעמים זה דומה המתאימים הכושר, כמו השחקנים של יפה וחופשי-לזרוק או ירידה, ולא פוגע או סדרה הגנתית. גם היום, נשים אינן מתאימות Thọ למעלה inkatha, אבל הגברים של ג 'ודו גבוה ועל ידי להוכיח. שלוש קבוצות של 10 אנשים, כולל מארצות הברית, ולבסוף השלישי ספרדית הצוות.

ללא תלות Kata, את היכולת להתחרות ברמה זו אינה קלה. Nage No Kata לזכות ביפן בשנת 2007 Kodokan Kata להתחרות עם יפן בתוך שעתיים תרגול יום לפני המשטרה את כושר התחרות שלהם. בנוסף, המנהלים הם בדרך כלל קשה למצוא inkatha; Rommelmann Haike מר ג 'ף ומר Giunta, פאם האיחוד רוק מתקדם ג' ודו המתחרים, ארצות הברית לא רק לפעמים ענק-Kata התחרות, ו הציג את זה קשה בשבילם כדי לחפש Kata הוראות: במשך שנים רבות הם דרך באימון נהיגה בזמן שלו Mentor, מר טוני מצטיינים (מספר) של טולדו, אוהיו. כמו הקודם משחקים ביפן, יפן המשטרה חייבת להראות חזקים מאוד, של המשטרה, ובמיוחד את טוקיו מטרופולין המשטרה, יש ג 'ודו חזקה Kata אימון והנהלים.

לבסוף, יפן משוך את שניהם הראשון והשני בכל ארבע פעילויות וספרד היה שלישית, כל ארבע פעולות; איטלקית צוותי הם High. ה-להגיע המזכיר של פרס.

נראה מעט בדיון, למרות כל יפן משוך שמונה העליונים, התחרות היא מאוד גבוהה ביפן, מאוד תחרותי, איטליה וספרד, הפך את התחרותיות של האירופי Kata. כמובן לא דיון היקף ההוראות הקשורות inkatha ביפן, אירופה וחלקים אחרים של העולם, אך מספר גדול של שחקנים זרים מוקדש קשה ללמוד, לעשות עבודה טוב יותר של הרווחים. לאחר מספר המתחרים לשבח את הממשלה, אומר כי מדובר בארגון העמים הכי טוב, הם השתתפו בפגישה. מחקר כמה שחקנים זרים ב Kodokan Kodokan או סדנאות לקראת העבודה בחו"ל; שני לאו הצוות ללמוד כמה ימים על ערב של האירוע, ושם היה מדהים עם התקדמות עם ההכשרה שלהם.


בראיון לאחר התחרות, לא Kata ו Nage Takahashi shouguang קבוצה תיאר כיצד הם Fumikazu Wirajuda להתמקד התחרותיות שלהם מוקדם של הקריירה ג 'ודו, אבל לדעתנו המפתח את הבנה נוספת היא פיתוח katas שלהם, כמו גם מקיף ו ג 'ודו המתחרים. מן המשטרה המערבי של העיר Nagano, Honshu, הם התחילו את הנוהג Kata בסתיו 2006, ו ביליתי כמה שעות ביממה, למידה Nage No Kata. הם לשים סוף אימון הדף שלוש תוצאות התחרות של יפן כולה, השני, הראשון זה התחרותיות הגלובלית.

Naoki Murata Kodokan מוזיאון, המזכיר הכללי, כמו גם את השביעי וב-ג 'ודו, הוא אמר, הפתרון הסופי, אם כי katas' מטרת הלחימה ואת כישורי ספורט בעיקר בגלל כמה ג 'ודו katas מציגים מחקר של תרבות המוצא של jujitsu. בראיון מאוחר יותר, הוא אמר, המטרה היא להדגיש את התחרות katas' תפקיד, ג 'ודו. Randori יותר מדי דגש על הכשרה ג 'ודו, אמר כי התחרות היא לחזור Kodokan Kata אימון, הזכות מקום חשוב. למרבה הצער, בשל הצורך להכין את אירועי ג 'ודו בשעה הקרובה המשחקים האולימפיים בייג' ין 2008, הצורך Kata תחרות ג 'ודו כל יפן, בשנת 2008 אף אחד Kodokan הלאומי במבצע, תוכנן בשנת 2008, אך כנראה 2009年.מה התגובה שלך על שמועות כי יפן עשויה לנסות לקבל ג 'ודו katas אירועים כמו המשחקים האולימפיים, אולי בבית של טוקיו ההצעה לארח את המשחקים האולימפיים בקיץ 2016, מר Murata מגמה זו עולה כי יש תחפוה של המשחקים האולימפיים אירוע ג 'ודו, לא להגדיל, כי הכללת נשים את הבעיה של ג' ודו פעמיים. הוא גם מצוטט ההצלחה של פן אמריקאי ג 'ודו האיחוד האירופי ו' Kata התחרות, ואמר: ג 'ודו Kodokan מקווה כי מנהיגי האיחוד באזורים אחרים, אסיה, אפריקה ואסיה ג 'ודו אוקיינוסים הפדרציה, יהיה תפקיד מוביל בקידום היתרונות של גיוס נוסף katas מדריך ו תחרותי. תמיכה במאמצים של Kodokan, הוא אמר, אולי כדאי לתרום לקידום הטכנולוגיה של Global-Kata ההוראות.

לשם כך, סדרה של Kata סמינר השופטים והשתתפות בתחרות בינלאומית, החל Kodokan, מנהל מרצה, Toshiro Daigo, הוא מפורסם בעולם ואחד רק 17 ג 'ודו 10, הרמה הגבוהה ביותר של ג 'ודו. הוא מספק תובנה פרטים katas' עקרונות היסטוריים של כל מהלך ואת מנסה לשפר את היכולת הכוללת.

באמצעות שימור ולהציג jujitsu של יישום טכניקות והמעשיים של ג 'ודו, katas של פרקטיקות ופעילויות, כגון ג' ודו Kodokan האירוע Kata הבינלאומי הראשון מציע לאור זה מורשת, מודרני, אמנויות לחימה הגלובלית.

הפניות

קאנו, מכוני מחקר (1986). Kodokan ג 'ודו. טוקיו: Kodansha.KODOKAN. ג 'ודו Kodokan סדרה Kata. טוקיו: Kodokan, בעבר בשנה. לאחרונה הודיעה Kodokan סדרת קטנים, מכירות הספרים לכל סרט, אבל רק ביפן. הצג http://www.hint.co.jp/cgi-bin/kshop/kshop_j.pl/page=book_fr_j.html

עמק קטן, דרום Otaki, MT (1971). ג 'ודו לא Kata: Zen. (ג 'ודו Kata: הושלם.) טוקיו: Fumaido.

Mifune, תאורה (2004). Canon של ג 'ודו: הקלאסיקה של הדוקטרינה של עקרונות וטכניקות. טוקיו: Kodansha הבינלאומי.

Takizawa, טון, ו Draeger, 4 (1983). ג 'ודו ידע טכני: A Guide to no-Kata Kodokan randori. טוקיו: Tuttle.

ג 'ודו Shinagawa ההתאגדות (1984). Miro, חינוך, oshieru: Irasu ג 'ודו הוא לא גדול (ר', כדי ללמד למידה: ג 'ודו להמחיש IFP). טוקיו: ג 'ודו Commodities ההתאגדות.

ציטטה מקור: Justin, Lance. "התחרות הבינלאומית הראשונה Kata Kodokan ג 'ודו ו katas. (הדו"ח)." אמנויות לחימה מגזין אסיה 17 / 1 (Spring 2008): 68 (10). OneFile אקדמי. סער. Broward County הספריה. 7 באוגוסט, 2009
.United States Judo Association - USJAOnline Fitness Logo


(Web-Page) http://judo.member2008.googlepages.com/

(Album / Profile) hhref="http://www.facebook.com/album.php?aid=10023&id=1661531726&l=792eaa11b1">http://www.facebook.com/album.php?aid=10023&id=1661531726&l=792eaa11b1


Shop the Official Coca-Cola Store!


href="mailto:leonard.wilson2008@hotmail.com">leonard.wilson2008@hotmail.com

No comments: